w

Obecnie najpopularniejszym skinem w całym Fortnite jest skórka za 800 V-Dolców

Fanpage Grupa

Już niedługo kończy się 8 sezon 2 rozdziału, co oznacza kolejną aktualizację, oznaczoną jako 19.00.


Jest to więc dobry moment, by podsumować ostatnią aktualizację, informując o małej ciekawostce związanej z najpopularniejszymi skinami ostatnich dni. Leakerzy codziennie zbierają informacje na temat meczów rozgrywanych w Fortnite, dzięki czemu są w stanie pokazać, jakie skiny były najpopularniejsze.

Prawdopodobnie tak zakończy się 2 rozdział, z tymi trzema skórkami na czele. Kiedyś prowadzono pełne statystyki i te nadal są dostępne, ale twórcy pracują nad usprawnieniem systemu, dlatego póki co są tylko 3 skiny.

TOP 3 skórek w 18.40

Wydawałoby się, że Naruto zrobi wśród graczy furorę, ale wcale tak nie jest. Nie ma go w TOP 3, za to jest Kakashi. To on zajmuje trzecie miejsce.

  • TOP 3 – Kakashi
  • TOP 2 – Charlotte
  • TOP 1 – Niezmiennie od kilku aktualizacji Aura

Nie ma większych wątpliwości, która skórka jest tą ulubioną. Aura wygrywała od dłuższego czasu, teraz znowu jest na tronie. Epic doskonale wie, co robi, przywracając ją w regularnych odstępach czasu.

Praktycznie co miesiąc pojawia się ona do kupienia. Nic dziwnego, że zbiera tak pozytywne opinie, wygląda bardzo dobrze, a kosztuje stosunkowo niewiele, bo 800 V-Dolców.