w

Obi-Wan Kenobi oficjalnie w Fortnite. Prezentacja skórki, lotni, plecaka, kilofa i emotki

Fanpage Grupa

Przecieki i zapowiedzi były trafne. Do Fortnite wchodzi Obi-Wan Kenobi.


Epic zapowiadało tę skórkę od jakiegoś czasu i finalnie wszystko się sprawdziło. Właśnie ujawniono, że w piątek o godzinie 2:00 Obi-Wan Kenobi pojawi się w sklepie. Wcześniej będzie można spróbować swoich sił w turnieju i zdobyć skina za darmo.

Do sklepu wejdą:

  • Plecak Pustynny Niezbędnik (w zestawie ze strojem): zestaw narzędzi doskonały dla samotników zamieszkujących odległe pustynne planety.
  • Kilof Ostrze Obi-Wana: stary, niezawodny partner.
  • Lotnia Interceptor Jedi: przybył wasz nowy myśliwiec.
  • Emotka Wiadomość Obi-Wana: ważna transmisja…
  • Oraz oczywiście skórka.

Strój Obi-Wan Kenobi, plecak Pustynny Niezbędnik, kilof Ostrze Obi-Wana, lotnia Interceptor Jedi i emotka Wiadomość Obi-Wana są dostępne osobno lub w zestawie Obi-Wan Kenobi. Ponadto zestaw obejmuje ekran wczytywania Otoczony Kenobi:

Turniej za skina

Przed wami długa droga, ale podczas Obi-Wan Kenobi Cup nie musicie podążać nią samotnie. W niedzielę 22 maja rywalizujcie w tym turnieju w parach w Fortnite: Battle Royale o szansę wcześniejszego zdobycia stroju Obi-Wan Kenobi i plecaka Pustynny Niezbędnik. Oczywiście w turnieju powrócą miecze świetlne i karabiny blasterowe E-11!

Zawodnicy mogą rozegrać do dziesięciu meczów w trzygodzinnej sesji swojego regionu. Szczegóły na temat harmonogramu rozgrywek w każdym regionie znajdziecie w zakładce „Rywalizuj” w grze. System punktacji w turnieju wygląda następująco:

MIEJSCE W MECZU

Królewskie Zwycięstwo: 25 punktów
2: 22 punkty
3: 20 punktów
4: 18 punktów
5: 17 punktów
6: 16 punktów
7: 15 punktów
8: 14 punktów
9: 13 punktów
10: 12 punktów
11: 11 punktów
12: 10 punktów
13: 9 punktów
14: 8 punktów
15: 7 punktów
16: 6 punktów
17: 5 punktów
18 i 19: 4 punkty
20 i 21: 3 punkty
22 i 23: 2 punkty
24 i 25: 1 punkt

Likwidacja: 1 punkt

Do udziału w turnieju wymagane jest konto Epic na poziomie 50 lub wyższym z włączonym i zweryfikowanym uwierzytelnianiem dwuskładnikowym.