w

Obrzydliwy TikTok z Fortnite, za który można dostać bana na Twitchu. Ma ponad 1mln wyświetleń

Fanpage Grupa

TikTok to niekiedy naprawdę dziwne miejsce, w którym pojawiają się najmniej spodziewane rzeczy.


Wszyscy doskonale znają specyfikę TikToka. Często można tam trafić na naprawdę ciekawe i kreatywne rzeczy, ale potem pojawia się ten jeden, krótki klip, który sprawia, że trudno spojrzeć na tę platformę jako na coś wartościowego.

Dokładnie tak jest z tym TikTokiem, który ma ponad milion wyświetleń i dalej nie został usunięty. Co ciekawe, za pokazanie go na Twitchu grozi ban, dlatego nieświadomi streamerzy musieli szybko usuwać VOD, klipy i przepraszać przez 10 minut, że to pokazali.

TikTok z Fortnite, który youtuberzy określiliby jako “zakazany”

Miniatura nie zdradza, że pojawi się tam coś niestosownego. TikTok tego nie usunął, bo teoretycznie nie ma tu treści 18+, choć Twitch z pewnością uznałby to za niestosowne i łamiące regulamin, w szczególności punkt mówiący o “płynach”.

Na miniaturze widoczny jest chłopak, cały profil nie ma zbyt wiele wspólnego z Fortnite. Aż dochodzimy do tego filmu:

Nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć, co znajduje się na grafice z postacią z Fortnite. Niezależnie od tego, czy jest to prawdziwe, czy fake, Twitch zdecydowanie nie dopuszcza takich filmów. To dlatego streamerzy, w tym Poke reagowali na to w ten sposób:

Po co i dlaczego ktoś to zrobił? Oczywiście dla wyświetleń, inne TikToki mają po kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń, ten spokojnie przebił milion i raczej tak szybko się nie zatrzyma.