w

Odkryto nazwę kodową nowej mapy, jaka pojawi się w 3 rozdziale Fortnite

Fanpage Grupa

3 rozdział Fortnite przyniesie masę nowości, w tym także nową mapę. Choć nie wiadomo jeszcze, jak będzie wyglądać, to leakerzy poznali już jej nazwę kodową.


Każda jedna mapa Fortnite miała swoją osobną nazwę kodową. Pojawienie się nowej nazwy potwierdza dwie rzeczy. Przede wszystkim ponownie jest to oznaka tego, że rozdział 3 może pojawić się w grudniu.

Po drugie. na pewno raz jeszcze dodana zostanie całkowicie nowa mapa. Na ten moment niestety nie wiadomo, jak ma wyglądać. Wszystkie przecieki odnośnie miejscówek i samej wyspy są niepotwierdzone.

Nazwa kodowa nowej mapy

Przypomnijmy, że pierwsza mapa, która towarzyszyła graczom od 1 do 1 sezonu nosiła nazwę “Athena”. Drugi rozdział i nowa mapa to “Apollo”. Co ciekawe, trzecia nazwa również ma bezpośredni związek z grecką mitologią.

Ostatnie nazwy w żaden sposób nie podpowiadały, czego należy się spodziewać i tym razem jest zapewne podobnie, natomiast warto wspomnieć, że Artemis to grecka bogini łowów, zwierząt, lasów i roślinności.

Gdyby nazwa kodowa łączyła się z motywem sezonu, to można by było przyjąć, że czeka nas wielkie spotkanie z naturą. Jak jednak wiadomo po ostatnich rozdziałach, nie za bardzo to wszystko się ze sobą łączy.