w

OP SMG w Fortnite, które daje nieskończony efekt zamrożenia. Jak działa ta egzotyczna broń?

Fanpage Grupa

Leakerzy dotarli do bardzo ciekawej, ale i nieco przerażającej broni.


Ostatnia aktualizacja wprowadziła do Fortnite dwie nowości: urządzenie pozwalające przejść w tryb niewidzialności oraz broń Predatora. Wcześniej absolutnie nikt o nich nie wspominał i były sporym zaskoczeniem.

Okazuje się, że Epic pracowało jeszcze nad innymi broniami, które mogą kiedyś wejść do Fortnite. To jeden z tych projektów, który może być porzucony, ale wcale nie musi. Gracze już teraz mówią, że jest to po prostu OP.

Egzotyczne SMG, które…

Jeden z leakerów znanych jako “mix” poinformował o SMG, które ma działać w wyjątkowy sposób. Z załączonego nagrania dowiadujemy się, że daje ono nieskończony efekt zamrożenia. Oprócz tego:

  • Magazynek mieści 20 naboi
  • Czas przeładowania to 1.7s

 

Nie wiadomo, czy Epic będzie chciało to wprowadzić, czy może kompletnie porzucono ten pomysł. Trudno powiedzieć też, skąd uzyskano nagranie. Istnieje szansa, że to jakiś prywatny serwer, gdyż na mapie widać miejscówkę Starka. Broń zapewne przejdzie jakieś osłabienie, bowiem trudno sobie wyobrazić, by rzeczywiście wprowadzono nielimitowane czasowo zamrożenie.

Następna okazja do ewentualnego wprowadzenia tej broni wypada w przyszłym tygodniu. To prawdopodobnie wtedy dodana zostanie aktualizacja oznaczona jako 15.30. Epic ostatnio bardzo upodobał sobie w tej kwestii środy, a więc możliwe, że właśnie w ten dzień pojawi się update.