w

Opis aktualizacji Fortnite, poprawek do 18.40. Zmiany na mapie, głosowanie, Uderzaj z cienia

Fanpage Grupa

Dzisiaj do Fortnite weszła nowa, poprawkowa aktualizacja. Nie trzeba niczego pobierać.


Nic się nie zmieniło, aktualizacja oznaczona jako 18.40 rzeczywiście jest tą ostatnią w 8 sezonie. Teraz jednak wchodzi mniejszy patch, typowo poprawkowy. Wraz z nim kilka zmian, między innymi na mapie.

Mamy ostatni już etap budowy przed eventem:

Co jeszcze się zmieniło?

W grze pojawiło się nowe głosowanie.

W ramach wysiłku wojennego znów przyglądamy się klasykom, dając Pętlarzom do wyboru dwie niekonwencjonalne bronie. Używając granatnika na granaty zbliżeniowe, będziecie miotać granatami, które wybuchają, gdy tylko zbliży się do nich wróg. Z kolei strzelając z pistoletu krzemieniowego, odskoczycie do tyłu, zwiększając swoją mobilność i sprawniej uciekając przeciwnikom.

W ramach wysiłku wojennego pomóżcie zdecydować, która z broni trafi do walki przeciwko Sześcianom. Pierwsza, która zdobędzie 100% finansowania ze stanowisk datków, będzie wkrótce produkowana na wyspie. Wrzucajcie sztabki do stanowisk datków, by przyczynić się do zwycięstwa wybranej broni.

Epic zorganizowało także “Uderzaj z cienia”.

Najlepsi ninjowie wiedzą, jak ważna jest sztuka ukrycia. Można po prostu rzucić w przeciwnika kunai z papierową bombą, ale zupełnie inny efekt jest, gdy zrobicie to, zaskakując wroga w Widmowej Formie. Oczywiście nie można w niej używać broni (z kunai włącznie), ale lepiej nie dać się zdemaskować, zanim wróg nie znajdzie się w zasięgu.

W trwającym od godz. 15:00 23 listopada do godz. 15:00 30 listopada tygodniu „Uderzaj z cienia” nie opędzicie się od kunai z papierową bombą i widmowych kamieni! Natkniecie się też na więcej Cieniopłaszczaków, nawet na lądzie. Zamieńcie się w widmo przy użyciu kamieni i Płaszczaków, a potem zaatakujcie przy użyciu kunai. Ukończcie też zadania tematyczne z karty medali „Uderzaj z cienia”!

Jest to typowo aktualizacja poprawkowa, niezawierająca zbyt wiele nowości i zmian.