w

Opis dzisiejszej aktualizacji w Fortnite. Nowy przedmiot „Tarcza Strażnik” i style skinów

Fanpage Grupa

Epic wprowadziło dokładnie to, czego można się było spodziewać. Wchodząc do Fortnite, zobaczycie dzisiaj nowy przedmiot.


Leakerzy się nie pomylili. Epic wprowadziło do gry tarczę i nowe style. Jest to aktualizacja zawartości, więc niczego nie trzeba dodatkowo pobierać. Wystarczy włączyć samo Fortnite. Deweloperzy udostępnili już oficjalny opis:

Tarcza Strażnik, którą znajdziecie w skrzyniach Zaprzysiężonych, stawia przed wami barierę ochronną, blokującą zadawane przez wrogów obrażenia. Osłonę można ponieść, by używać jej, gdy wasz oddział jest w ruchu, albo rzucić na ziemię, uzyskując stacjonarną, stałą formę ochrony. Bariera nie jest wieczna, więc obserwujcie jej zmieniający się kolor, po którym poznacie, że osłona wkrótce się wyczerpie.

Oraz informacja o stylach:

W poprawce 23.10 z 3 stycznia połupcie się z łupami środka sezonu. To nowość w tym sezonie, dzięki której zdobędziecie alternatywne style z karnetu bojowego Sezonu 1 w Rozdziale 4. Już w tym tygodniu awansujcie konto o 10 poziomów, by zgarnąć świeżutki styl dla Selene. W najbliższych czterech tygodniach zdobywajcie kolejne poziomy konta, by otrzymać łupy środka sezonu dla kolejnych bohaterów: to Massai, Doom Slayer, Dusty i Nezumi.

Nie ma tutaj przełomów ani niespodzianek. Dokładnie to podawaliśmy rano, więc wszyscy się tego spodziewali.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite