w

Pewne źródło o wycieku karnetu bojowego do Fortnite. Wszystko się zgadza oprócz jednego skina

Fanpage Grupa

Tabor Hill, popularny youtuber, który wielokrotnie był źródłem różnego rodzaju przecieków,skomentował wczorajszy leak karnetu bojowego.


Wczoraj w sieci znalazł się bardzo głośny przeciek karnetu bojowego na 3 sezon 3 rozdziału. Do tej pory nie wiadomo, czy jest on prawdziwy. Niezależnie jednak od tego, czy jest to koncept, czy nie, to i tak zawiera ponoć poprawne skiny.

Grafikę tę na pewno zrobiła osoba znająca wycieki z ankiet i “wpadki Epic”. Możliwe, że leak jest prawdziwy, ale jak komentuje Tabor Hill, nie zgadza się tam jeden ze skinów.

O wczorajszym wycieku

Przypomnijmy, jak wyglądał ten wyciek:

O większości z tych skinów było wiadomo wcześniej i nie są absolutnie żadnym zaskoczeniem. Większość z nich pojawiła się już w przeciekach, ankietach, ewentualnie na streamie Epic.

Tabor Hill komentuje, że choć nie ma pewności co do autentyczności przecieku, to jednak skiny faktycznie się zgadzają. Poza jednym wyjątkiem, czyli czarnym ninją.

Czyli naprawdę to może być coś od Epic, ale nie musi. Gość z maską mógł zostać dodany tam wiele miesięcy temu, a potem deweloperzy zwyczajnie zmienili zdanie. Ale może to być zwyczajnie fanmade.