w

Pierwszy rzut oka na “Grotto 2.0”. Nową wersję miejscówki z Fortnite, którą wiele osób lubiło

Fanpage Grupa

W 1 sezonie 3 rozdziału graczy czeka jeszcze wiele różnych zmian wyspy.


Grotto, czy też Grota, była jedną z bardziej lubianych miejscówek. Ba, niektórzy tak bardzo ją lubili, że uzależniali od niej swój powrót do Fortnite. Teraz powinni się ucieszyć, bo według leakerów Covert Canyon może być czymś w rodzaju Grotto 2.0.

Leakerzy nie pokazują jeszcze “środka” miejscówki, ale wiadomo, jak będzie wyglądać ona na mapie. Czy mówi to jakoś szczególnie wiele? Raczej nie, ale pokazuje, że taka lokacja faktycznie znajdzie się w grze.

Grotto 2.0?

Oczywiście na ten moment nie wiadomo, czy mowa tutaj o drugiej wersji Grottto, czy w ogóle czymś innym. Sami leakerzy jednak sugerują, że może być to nowa wersja starej lokacji, a przynajmniej stworzona w tym samym klimacie.

Ewidentnie widać, że w pewnym momencie na mapie pojawi się “otwór”. Co w nim będzie? Dobre pytanie. W teorii podziemna lokacja, w praktyce dopiero się okaże.

Teraz wystarczy już tylko czekać. W plikach jest całe mnóstwo różnych miejscówek, które zostaną wprowadzone. Niestety, jak na razie znane są jedynie ich nazwy, które standardowo niewiele mówią.