w

Pierwszy zwiastun 2 sezonu 3 rozdziału pokazuje powrót Kevina, wampiry i nie tylko

Fanpage Grupa

Wygląda na to, że po cichu otrzymaliśmy coś, co można nazwać zwiastunem 2 sezonu 3 rozdziału. Wszystko to w ramach następnej… Współpracy, jaką podejmie Epic.


To zdecydowanie za wcześnie na oficjalne, klasyczne zwiastuny sezonów. Natomiast rzeczywiście, w najnowszym trailerze „Universal Monsters” pojawia się tyle odniesień do Fortnite, że należy to uznać za zwiastun nowego sezonu.

Postacie wręcz przechodzą do świata Fortnite – ich skórki na pewno znajdą się więc w grze. To o to chodziło w przeciekach odnośnie potworów – na pewno kojarzycie, że miały wejść do Fortnite.

Teraz wszystko nabiera sensu

Universal Pictures opublikowało nowy film, będący częścią mini serii. O Universal Monsters musicie wiedzieć tyle, że jest to franczyza obejmująca serię horrorów. Produkcje łączy obecność potwora, który jest postacią przypominającą człowieka, ale o nadludzkich umiejętnościach.

I tu robi się ciekawie, w filmie na Youtube widzimy wiele nawiązań do Fortnite, a na sam koniec postacie wchodzą na wyspę – oczywiście, że jest to zapowiedź nowych skinów, a może i całego motywu S2C3. Na takie wnioski jeszcze za wcześnie, ale zdecydowanie jest to zapowiedź odnosząca się do nowego sezonu.

Mamy tutaj scenę otwarcia całego portalu i słowa:

A portal to a new beginning…with more monsters like us.

Najważniejszy moment:

Co więcej, na filmie widać także Kevina – można póki co uważać, że Epic ponownie wykorzysta ten motyw.

Jeżeli wszystko to potraktować jako pełnoprawny zwiastun nowego sezonu – a tak póki co można to rozumieć, to 2 sezon będzie cały w potworach. Zgadzałoby się to z przeciekami sprzed wielu miesięcy.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite