w

Po tym, jak Siódemka wygrała wojnę, na mapę wyszły Zombie. Sezon w Fortnite inspirowany nieumarłymi

Fanpage Grupa

Gracze pokazują, jak według nich mógłby wyglądać sezon inspirowany klimatami Zombie.


Cały obecny sezon dotyczył tematu wojny i starć na konkretnych miejscówkach. Czy to był dobry sezon pod względem tego, ile się działo? Epic na pewno wprowadziło wiele ciekawych mechanik i oczywiście tryb bez budowania.

Gracze komentują, że jednak powiew świeżości powinien być większy i kompletnie odmienić klimat, w jakim toczy się akcja. Do tego idealnie nadają się Zombie, o czym społeczność doskonale wie. Dlatego powstał też koncept proponujący, jak mogłoby to wyglądać.

Sezon z Zombie w Fortnite

Koncept ten jest niesamowicie ciekawy i rozbudowany. Dzieli bronie na kilka różnych kategorii, z czego we wszystkich znajduje się coś interesującego. Są bronie do walki wręcz, te modyfikowane ze znalezionych elementów i coś na dystans.

Oczywiście głównymi przeciwnikami (AI) mają być same zombiaki:

Do obrony przed nimi posłużą nie tylko bronie, ale także szereg różnych przedmiotów, takich jak specjalne napoje dające dodatkowe bonusy:

Przedmioty odstraszające:

Pułapki:

Jest to ciekawa wizja, która miałaby szansę się sprawdzić. Na pewno Epic coś takiego byłoby w stanie stworzyć. Pytanie tylko, czy na pewno jest to ten kierunek, który byłby w jakikolwiek sposób sensownie umotywowany fabularnie.