w

Poznaliśmy kolejną Ikonę Fortnite. Nowego skina z 3 stylami dostanie Bugha, mistrz świata

Fanpage Grupa

Do serii Ikony Fortnite dołącza mistrz solowych rozgrywek World Cup, twórca i ważny członek społeczności – Bugha we własnej osobie. Zestaw Bughi w serii Ikony Fortnite będzie dostępny w sklepie od 2:00 21 lipca 2021 r.


Epic oficjalnie już poinformowało o kolejnej skórce z serii Ikon Fortnite. Dość zaskakujące, bowiem mało kto spodziewał się tak szybkiego ogłoszenia następnego skina z tej serii. Jak czytamy w oficjalnej informacji:

“Niedługo po udostępnieniu trybu Końcówka Gry Bughi, do sklepu trafi strój Bugha wraz z pozostałymi elementami zestawu mistrza. Zarzućcie na plecy puchar Fortnite World Cup z jego ukochaną mopsicą Zoey, zakładając plecak Puchar Zoey, wyostrzcie zmysły z podwójnym kilofem Ostrza Bughi i rozruszajcie łokcie z emotką Zakręć się.”

Poza stylem domyślnym strój Bugha jest dostępny z elektryzującym stylem Elitarny Bugha i stylem Bugha, Mistrz Świata, przyznawanym za zwycięstwo po wygraniu solowych finałów World Cup.

Nowy tryb w Fortnite

Dostępny od 20 do 28 lipca tryb Areny Końcówka Gry Bughi da graczom okazję do rywalizacji rankingowej w Fortnite. Trójka graczy trafi na wyspę, nad którą nadciągnęła już burza.

“Wspólnie z Bughą opracowaliśmy dziewięć wariantów wyposażenia startowego, podzielonych na trzy zestawy dla drużyn. Każda trójka otrzyma jeden z tych zestawów, wybrany losowo.”

Grając w trybie Areny Końcówka gry Bughi, możecie zdobywać Rozgłos dostępny tylko w tym trybie. Gracze, którzy zdobędą co najmniej 1500 pkt. Rozgłosu przed rozpoczęciem turnieju Bugha’s Late Game 28 lipca, będą mogli wziąć w nim udział. W tej wersji trybu Końcówka Gry Bughi zakwalifikowani gracze będą rywalizować z innymi ze swojego regionu o nagrody z puli 100 000 USD.

Turniej odbędzie się 28 lipca i będzie rozgrywany w dwóch rundach. Każda z nich potrwa dwie godziny i będzie składać się z maksymalnie dziesięciu meczów. (Godziny rozpoczęcia i nagrody dla poszczególnych regionów można znaleźć w zakładce Rywalizuj w grze). Przed przystąpieniem do turnieju gracze muszą włączyć na swoich kontach Epic uwierzytelnianie dwuskładnikowe.