w

Przeciek pokazuje pierwsze ujęcie na nową mapę Fortnite na 1 sezon 4 rozdziału

Fanpage Grupa

W sieci pojawił się przeciek, który według osób odpowiedzialnych za niego przedstawia ujęcie na 1 sezon 4 rozdziału.


Do takich informacji należy podchodzić z ogromnym dystansem, nigdy nie można być w 100% pewnym źródła. Faktycznie w przeszłości było wiele przecieków tego typu, natomiast wynoszenie informacji z Epic kończy się często pozwami, więc raczej mało kto ryzykuje.

W każdym razie kilku youtuberów, powołując się na swoje źródła, opublikowało coś, co jest przedstawiane jako pierwsze ujęcie na nową mapę Fortnite, jaka pojawi się w 1 sezonie 4 rozdziału.

Jak to wygląda?

Część jest zablurowana, by uniknąć ewentualnych konsekwencji. W tym samym przecieku pojawiają się informacje o tym, że Epic przebuduje i wprowadzi do gry Risky Reels.

Co tu widać? Ujęcie na stadion – to by się zgadzało, bo stadion pojawił się już w przeciekach kilka dni temu. Więcej niestety nie wiadomo. Stadion to nie jest jakaś przełomowa informacja, dlatego pewnie się pojawiła.

Źródłem tego konkretnego screena jest jeden z youtuberów zajmujących się Fortnite. W tym przypadku powołuje się on na swoje własne dochodzenie.

Warto także wspomnieć tutaj o tym, że niedługo w grze pojawi się odliczanie do eventu – to na ten moment tak naprawdę wszystko z nowości.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite