w

Przez ten jeden przedmiot crashuje komputery graczom Fortnite. Lepiej na razie go nie używać

Fanpage Grupa

Epic nie ma ostatnio lekkiego okresu, jeżeli chodzi o wyłączanie przedmiotów i różnego rodzaju błędy.


Ostatnio Fortnite przeszło aktualizację, która odbyła się tylko i wyłącznie przez wzgląd na ilość błędów, jakie towarzyszą grze. Tymczasem nie minęło nawet kilka dni, a znowu niektóre mechaniki takie jak przeskakiwanie zostały wyłączone.

W międzyczasie doszedł kolejny błąd, powiązany z jednym z przedmiotów. Jego używanie prowadzi do crashów, więc lepiej po prostu go nie wybierać podczas rozgrywki. Chyba że chcecie restartować komputer.

Blue Screen podczas rozgrywki

I nie chodzi tutaj o wyłączenie samego Fortnite, a o crash całego komputera. Chodzi tutaj o kilof o nazwie „Dread Oracle Axe”, ma on specjalny efekt, który w pewnym sensie się stackuje. W momencie przełączania broni kilof dostaje dodatkowy efekt poświaty. Można tak obniżyć sobie FPS-y, a nawet doprowadzić do wyrzucenia gry i całego Windowsa.

Epic prawdopodobnie wie o tym błędzie i będzie go naprawiać przy okazji następnej aktualizacji, na razie trzeba się pogodzić z tym, że kilof może powodować spadki klatek i różnego rodzaju nieprzyjemności.

Epic ma zdecydowanie poważniejsze błędy do załatania, więc nie jest to zapewne priorytetem, warto jednak o tym wiedzieć, by nie obniżać sobie szans na wygraną.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite