w

Reset trzech darmowych zwrotów przedmiotów w Fortnite. Wszystko, co obecnie wiadomo

Fanpage Grupa

Leakerzy informują, że w plikach jest nowa funkcja związana ze zwrotami. Co o niej wiadomo?


Na ten moment część informacji jest jeszcze niepotwierdzona. Nie wiadomo, czy o reset zwrotów będzie można poprosić już dzisiaj, czy dopiero za jakiś czas. Mechanika jest bardzo prosta, każdy gracz co roku dostaje możliwość zwrotu trzech zakupionych przedmiotów.

@Aktualizacja

Jeśli chcecie zwrócić przedmiot zakupiony za V-dolce, macie 3 żądania zwrotu. Po użyciu któregoś z nich żądanie odnowi się po 365 dniach od ostatniego odnowionego żądania (do maksymalnie 3 żądań zwrotu). Zwrócić można tylko rzeczy kupione za V-dolce w ciągu ostatnich 30 dni. Przedmioty jednorazowego użytku, takie jak karnet bojowy, poziomy karnetu bojowego lub lamy, nie mogą zostać zwrócone.

Prośby o zwroty mają się resetować co 365 dni od ostatniej prośby. Jest jednak pewien haczyk – nadal dotyczy to przedmiotów kupionych do 30 dni.

Co o tym wiadomo?

Działać to będzie w prosty sposób. Wykorzystujecie zwrot i od tego momentu ten będzie się resetował co 365 dni. Przynajmniej tak wynika z informacji przekazywanych przez osoby przeszukujące pliki gry.

Niestety nadal dotyczy to jedynie przedmiotów kupionych do 30 dni wcześniej. Nie da się więc zwrócić czegoś, co kupiliście rok temu.

W praktyce sprowadza się to do tego, że w każdym roku gracze będą mieli do wykorzystania jeden zwrot. I jak najbardziej jest to pozytywna informacja, nieco tylko słabo, że nadal obowiązuje limit 30 dni.