w

Skin „Green Arrow” już trafia do graczy Fortnite. Na niektórych platformach pojawi się trochę później

https://twitter.com/SizzyLeaks

Wiele osób odebrało już nową skórkę do Fortnite w ramach Ekipaki.


Ekipa Fortnite to comiesięczny abonament, za który gracze dostają unikalne przedmioty kosmetyczne i dodatkowe V-Dolce. W styczniu specjalnym skinem jest Zielona Strzała razem ze swoim plecakiem i zbierakiem.

Wszyscy, którzy mają wykupioną Ekipę Fortnite, dzisiaj dostali swoje przedmioty. Epic zastrzega jednak, że na niektórych platformach trzeba będzie trochę poczekać.

Green Arrow już w Fortnite

Jak czytamy na oficjalnej stronie Epic:

Dołączając do Ekipy Fortnite, otrzymujecie wszystkie poniższe elementy za jedyne 47,99 PLN miesięcznie*:

  • Karnet bojowy na cały sezon – członkowie Ekipy Fortnite zawsze mają dostęp do karnetu bojowego aktualnego sezonu!
  • 1000 V-dolców miesięcznie – co miesiąc członkowie Ekipy Fortnite będą otrzymywać 1000 V-dolców. Wydajcie je na ulubione przedmioty ze sklepu!
  • Dostęp do nowej, comiesięcznej Ekipaki! Zgarnijcie wyjątkową Ekipakę Fortnite – zupełnie nowy pakiet ze strojem, który mogą otrzymać tylko członkowie Ekipy Fortnite.

W tym miesiącu do odebrania jest Green Arrow. Osoby grające na PC dzisiaj zobaczą przy logowaniu klasyczny ekran odbierania przedmiotów z podziękowaniami za grę w Fortnite.

Osoby grające na Playstation, urządzeniach z firmy Samsung i Switch będą musiały się uzbroić w cierpliwość. Na tych platformach skin może się pojawić nawet do 24 godzin.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite