w

Skórka Spidermana w Fortnite może mieć taki styl. Epic pytało o tę wersję w ankiecie

Fanpage Grupa

Praktycznie wszyscy leakerzy są zgodni, że w 3 rozdziale w Fortnite pojawi się Spiderman. Pytanie tylko, w jakiej formie.


W przeciekach na 3 rozdział Fortnite pojawiają się dwie współprace. Jedną jest uniwersum Matrixa – według przecieków, do gry dodanych zostanie kilka skinów właśnie z tego świata. Oprócz tego można się spodziewać także Spidermana.

Co jednak ciekawe, Epic pytało graczy o bardzo konkretną wersję Spidermana. Istnieje szansa na to, że będzie to dodatkowy styl, choć standardowo na ten moment nie można traktować tego jako czegoś w pełni potwierdzonego.

O jaki styl pytało Epic?

Chodzi tutaj o ankiety, jakie Epic wysyła raz na jakiś czas części społeczności. Niekoniecznie przekładają się one potem na Fortnite, chyba, że rzeczywiście deweloperom jest po drodze z konkretnymi odpowiedziami.

Tak może być i tym razem. Epic w jednej z takich ankiet zapytała o alternatywny wygląd Spidermana (Pavitr Prabhakar):

Jest on nieco inny od tego, do czego wszyscy się przyzwyczaili. Wątpliwe więc, by był to jedyny wygląd, jaki zostanie dodany. Raczej mowa tutaj o stylu.

Data wydania nie została jeszcze potwierdzona, ale według leakerów należy przyjąć 3 rozdział. Nie wiadomo jeszcze, czy skórka będzie częścią karnetu bojowego.