w

Sposób na zdobywanie XP w Fortnite absurdalnie szybko, za który ponoć zaczęto banować

Fanpage Grupa

W Fortnite są takie sposoby na zdobywanie XP, które nie łamią regulaminu, ani ogólnych zasad gry. Za ten sposób faktycznie można stracić konto.


W 8 sezonie była cała masa sposobów na to, by zdobywać duże ilości XP, czasami chodziło także o błędy. Praktycznie nikt nie słyszał, by ktoś dostał za to finalnie bana. W tym momencie to się zmienia. Najwięksi leakerzy ostrzegają, że można przez to stracić konto.

iFireMonkey, jedna z najpopularniejszych osób w społeczności wprost pisze, że otrzymał zgłoszenia, iż ludzie dostali bany za używanie tego sposobu.

“Słyszałem doniesienia, że ludzie zaczęli już otrzymywać bany za robienie tego, więc osobiście odradzałbym to (+ zdobywanie XP w tym sezonie jest niezwykle łatwe)”

O jaki sposób chodzi?

Mowa tutaj o wykorzystaniu jednego z nowych urządzeń z trybu kreatywnego. Nie będziemy dokładnie opisywać całego procesu zdobywania XP właśnie ze względu na możliwe blokady. Tym urządzeniem jest “Accolades Device”, w polskiej wersji językowej znane jako “Urządzenie pochwał”.

Jak wygląda zdobywanie XP za sprawą glitcha? Tutaj sam moment wbijania punktów doświadczenia, bez tłumaczenia, o co chodzi:

Widać ewidentnie, że tak nie powinno się dziać. Ludzie w komentarzach piszą, że słyszeli o banach za to:

Warto pamiętać, że najwięksi leakerzy zdecydowanie odradzają korzystanie z tego i informują, że ludzie dostają bany – a takich doniesień nie było przy poprzednich glitchach.