w

Ta miejscówka jest jedną z najlepszych w nowym sezonie Fortnite, a nawet nie została nazwana

Fanpage Grupa

Zmiany mapy sprawiły kilka dużych niespodzianek.


Jeżeli zależy Wam na dobrych przedmiotach, to zdecydowanie warto rozważyć lądowanie tutaj. Na ten moment niewiele osób o tym wie, ale jest tu jeden z najlepszych lootów w grze. Co ciekawe, Epic nie zdecydowało się na nazwanie tego miejsca.

Jest tu 46 skrzynek, w sumie 150 miejsc, w których mogą się pojawić przedmioty – dlatego warto się zastanowić nad lądowaniem tutaj. Jak sami gracze piszą, nie da się tam ruszyć, żeby nie wejść na skrzynkę.

“Tak, wylądowałem tu wcześniej i nie mogłem przejść dwóch kroków bez zobaczenia kolejnej skrzynki. Epic wyraźnie chce, żebyśmy na tam  wylądowali!”

Nienazwana, ale bardzo dobra lokacja

Pytanie, dlaczego Epicowi tak bardzo zależy, by gracze się tam pojawiali. Może to to miejsce będzie jednym z najważniejszych fabularnie? Pytanie, dlaczego w takim razie nawet nie nazwano tej lokacji?

Jeżeli nie kojarzycie, gdzie to jest, to chodzi tutaj o przejście pomiędzy Wydmami Wierzących, a Zielonymi Żywopłotami.

Jasne, że w kolejnych godzinach graczy będzie tam tylko więcej, ale póki co warto skorzystać. Największą zagadką pozostaje fakt, że nie jest to nawet POI (Point of Intrest), czyli nie można powiedzieć, że to normalna lokacja. A mimo tego ma więcej skrzynek, niż niektóre miejscówki.