w

Ta skórka będzie dostępna w Fortnite za darmo dla każdego. Jak ją odebrać z innymi przedmiotami?

Fanpage Grupa

Według przecieków do Fortnite nadchodzi kolejny darmowy przedmiot, tym razem w postaci skórki.


Ostatnia aktualizacja oznaczona jako 18.20 przyniosła wiele ciekawych informacji, które dopiero teraz nabierają kształtu. Już we wtorek wiele osób pisało o darmowym skinie, teraz poznaliśmy już konkretne szczegóły.

Okazuje się, że faktycznie w grze pojawi się skórka, którą będzie można odblokować za darmo. Nie ma to jednak nic wspólnego z Halloween, jak to wiele osób przypuszczało. Epic ma zamiar rozwinąć program znajdowania przyjaciół.

Darmowy skin i inne przedmioty

Kiedyś istniał podobny program, w którym chodziło o “zrestartowanie znajomego”. Teraz leakerzy potwierdzają informacje sprzed kilku tygodni, że w grze pojawi się darmowy skin w ramach akcji rekrutowania znajomych.

Zasady nie zostały jeszcze ujawnione, natomiast HYPEX potwierdził na swoim Twitterze, że do odebrania będą:

  • Graffiti,
  • Emoji,
  • Sztandar,
  • Ekran wczytywania,
  • Skin.

Skórką ma być “Rainbow Racer”. Nie wiadomo, kiedy ta akcja wystartuje, natomiast przewidywana data to po prostu 8 sezon, więc niezbyt dokładnie.

Można się domyślać, że będzie tutaj chodziło o znalezienie zupełnie nowych graczy, a nie “zrestartowanie” tych, którzy już kiedyś w Fortnite grali. To jednak nie zostało jeszcze w żaden sposób potwierdzone.