w

Tak może wyglądać zima wywołana przez niebieską kostkę w Fortnite. Świetnie stworzony render

Fanpage Grupa

Jedna z teorii, jaka jest poruszana obecnie w społeczności Fortnite mówi o tym, że za zimę będzie odpowiedzialna niebieska kostka.


W sieci jest mnóstwo różnego rodzaju teorii i domysłów odnośnie 3 rozdziału Fortnite. Wiadomo, że gracze mogą szykować się na śnieżne miesiące, natomiast kompletnie nie wiadomo, w jaki sposób śnieg pojawi się na wyspie.

Może on po prostu zacząć spadać z nieba, a może też zostać dodany w nieco ambitniejszy sposób. W jaki? Epic może skorzystać tutaj z niebieskiej kostki, tak, jak to pokazuje “Koooooomar”.

Niebieska kostka wywołująca śnieg

Epic w 3 rozdziale będzie mogło naprawdę poszaleć, bowiem całe Fortnite ma przejść na Unreal Engine 5. Oczywiście gra nie będzie tak realistyczna, jak na renderze, ale może wyglądać w miarę podobnie.

Koncept stworzony przez gracza pokazuje proces zamarzania okolicy niebieskiej kostki. Na pewno wygląda to ciekawie i jest to naprawdę przemyślana wizja.

Nie wiadomo, czy Epic wpadło może na to samo, czy deweloperzy przyszykowali dla graczy coś innego. Przypomnijmy, że zimowy event według przecieków ma się pojawić zaledwie kilka dni po starcie nowego rozdziału.

Niebieska kostka nadal pozostaje zagadką, dla której właśnie znaleziono zastosowanie. Pytanie, czy Epic miało podobną wizję i plany.