w

Tak wygląda Fortnite przeniesione w kosmos. Tak mógłby wyglądać kolejny, zaskakujący sezon

Fanpage Grupa

Obecnie w mediach społecznościowych najwięcej teorii odnośnie przyszłego sezonu dotyczy przede wszystkim Marvela. Gracze chcieliby jednak zobaczyć coś świeżego.


Swego czasu w społeczności Fortnite mówiło się o teorii odnośnie przeniesienia akcji gry do kosmosu. Sezon miałby być po prostu rozgrywany na kosmicznej wersji obecnej wyspy. Niestety, skończyło się tylko i wyłącznie na teorach.

Gracze pokazują, że warto by było wrócić do tego pomysłu i go zrealizować. Faktycznie wtedy Epic miałoby szansę wprowadzić autorskie skiny, a nie tylko takie pochodzące ze współprac. Temat kosmosu byłby bardzo ciekawy.

Kosmiczny sezon w Fortnite

Łatwo sobie wyobrazić, że Epic sięga przykładowo po kilka różnych, kosmicznych klimatów. Wprowadzane są skiny bazujące na kosmitach etc. Kosmiczny Fortnite naprawdę byłby ciekawy – do tej pory mieliśmy tylko klimaty stricte powiązane z kosmitami, ale Epic nie zdecydowało się przerobić mapy.

Coś takiego na pewno byłoby świetną odmianą dla obecnych sezonów, które w zasadzie opierają się na współpracy. Na ten moment połowa przedmiotów kosmetycznych jest wprowadzana nie z uniwersum Fortnite, a z innych światów.