w

Takie płynne zmienianie miejsc w pojazdach zmieniłoby Fortnite. Teraz ruch po stronie Epic

Fanpage Grupa

Gracze Fortnite pokazują, jak mogłaby wyglądać płynna zmiana miejsc w pojazdach.


Wydawałoby się, że Epic pomyślało już o wszystkich możliwych opcjach i mechanikach, które mogłyby wejść do Fortnite. A jednak gracze co jakiś czas wpadają na bardzo ciekawe i dobre pomysły tego, jak można było niektóre rzeczy usprawnić.

Tym razem chodzi o zmianę miejsc w pojazdach. Pomysł ten jest na tyle dobry, że na pewno dotarł do Epic. Pytanie tylko, czy deweloperzy zachcą wykorzystać pomysł, który znalazł się na kanale “FortniteBRFeed”.

Jak mogłoby to wyglądać?

Cały pomysł jest prosty, ale jednocześnie sensowny i efektowny. Warto wspomnieć, że twórcą jest “Ponzip”.

Komentarze na Youtube jednoznacznie są za wprowadzeniem tego na stałe. Pytanie tylko, czy faktycznie byłoby to takie proste i nie wpływało na wydajność Fortnite.

Co kilka miesięcy Epic dodaje większe funkcje, które w znaczący sposób wpływają na Fortnite. Być może to będzie jedna z nich. Nie należy się jednak nastawiać na to, że taką zmianę deweloperzy wprowadzą na przestrzeni kilku tygodni – to wymaga znacznie więcej pracy, niż mogłoby się wydawać. Do tego dochodzi fakt, że taka drobna zmiana nie jest priorytetem, którym programiści powinni się zająć.