w

“Tańszy karnet bojowy”. Teraz to się najbardziej opłaca. Zwrot, V-Dolce, przedmioty i karnet

Fanpage Grupa

Jeżeli zastanawiacie się nad kupowaniem karnetu bojowego na następny sezon Fortnite, to warto zainteresować się tą ofertą.


Niby wszyscy to wiedzą, niby pamiętają, ale finalnie wiele osób kompletnie to przegapia. A warto pamiętać, że Ekipaka najbardziej opłacalna jest przed startem kolejnego sezonu. Jeżeli kupiliście karnet 2 sezonu 3 rozdziału, to dostaniecie za niego jednorazowy zwrot 950 V-Dolców.

Oprócz tego możecie liczyć na 1000 V-Dolców, przedmioty kosmetyczne i karnet bojowy na następny sezon. Trudno o sensowniejszą ofertę, wszystko to kosztuje bowiem 47.99zł.

Najbardziej opłacalne jest to właśnie teraz

Po zakupie dostaje się 950 V-Dolców zwrotu za poprzedni karnet, więc od razu można to wydać na następne przedmioty kosmetyczne. Dodatkowo obecnie dostaniecie karnet na 3 sezon, plus przedmioty:

Jak pisze Epic:

Jedną z zalet Ekipy Fortnite jest natychmiastowy dostęp do karnetu bojowego bieżącego sezonu. Oznacza to, że aktywni subskrybenci automatycznie otrzymają karnet bojowy Sezonu 2 w Rozdziale 3. Jeśli zakupiliście karnet bojowy Sezonu 2 w Rozdziale 3 przed rozpoczęciem subskrypcji w tym sezonie, jednorazowo zwrócimy po 950 V-dolców na wasze konta.

Jest to jak najbardziej sensowna oferta i najlepszy czas, żeby kupić Ekipakę. Jest taniej, dostaje się zwrot, nawet Epic o tym wspomina, więc ma to ręce i nogi.