w

Te grafiki z komputera I.O mają teraz sens. To był pierwszy rzut oka na “odwróconą mapę”

Fanpage Grupa

Wszystko wskazuje na to, że nowa mapa, jaka pojawi się w Fortnite w ramach 3 rozdziału, będzie mapą znajdującą się z drugiej strony wyspy, tej od dołu.


Pierwszy raz o tej teorii można było usłyszeć już wiele miesięcy temu. Wówczas jednak nikt nie wiedział o tym, że w grudniu 2021 skończy się 2 rozdział, ale Epic kompletnie “oleje” dwa sezony, które zostały.

Według gaczy nowa mapa będzie lokacją z drugiej, dolnej strony wyspy. Wskazuje na to wiele znaków i wszystko składa się w jedną całość.

To były pierwsze zapowiedzi?

Gracze przy okazji oficjalnych ogłoszeń przypominają grafiki, jakie znalazły się na komputerze I.O w ramach premiery trybu Oszuści. Większość zupełnie o tym już zapomniała, ale to prawdopodobnie był pierwszy rzut oka na drugą stronę wyspy.

Wulkan widoczny jest także na zapowiedzi, którą Epic dodało kilka dni temu. Przypomnijmy, że po odwróceniu napisu “The End” lub w polskiej wersji “Koniec” otrzymujemy kształt prawdopodobnie nadchodzącej, nowej wersji wyspy.

Czyli wyspa pozostanie ta sama, będzie to wszystko spójne fabularnie, ale Epic przeniesienie nas na drugą jej stronę, a przynajmniej takie są obecnie teorie.