w

Tego meczu w Fortnite nie wygrali gracze. Nawet Epic było pod wrażeniem “umiejętności” dzika

Fanpage Grupa

Czasami w Fortnite zwyczajnie potrzebne jest szczęście.


Wygrywanie meczów w Fortnite praktycznie nigdy się nie nudzi. Chyba że gra się w tzw. “bot lobby”, specjalnie doprowadzając do nienaturalnie wysokiej liczby botów w jednej grze. W innych przypadkach wygrywanie naprawdę może być satysfakcjonujące przez długi czas.

Każda wygrana nieco różni się od siebie, a jeden z użytkowników Reddita o nicku “bronzeineverygame” pokazał tak nietypowe Królewskie Zwycięstwo, że nawet Epic na nie odpowiedziało – a to zdarza się ostatnio niesamowicie rzadko.

Na co nawet Epic odpisało?

To krótkie zagranie, podczas którego dwie osoby są już powalone, a ich przeciwnik ma zamiar dokończyć dzieła. W pewnym momencie z krzaków wychodzi jednak dzik…

Zagranie dość nietypowe, w komentarzach na Reddicie znalazła się więc odpowiedź Epic. Warto wspomnieć, że deweloperzy ostatnio dość rzadko komukolwiek odpowiadają. Musiało się to więc im mocno spodobać. Koordynator społeczności pisze:

Wiadomość nie należy do tych szczególnie wyjątkowych i wyróżniających się, ale autor nagrania sam odpisał, że chciałby oddać temu dzikowi swoją koronę.