w

Tej współpracy akurat nikt się nie spodziewał. Fortnite x Pac-Man ma pojawić się za kilka dni

Fanpage Grupa

Leakerzy przekazują bardzo ciekawe informacje odnośnie możliwej kolejnej współpracy.


Kilkanaście godzin temu oficjalny profil Fortnite złożył Pac-Manowi życzenia z okazji kolejnych urodzin. Wszyscy byli przekonani, że to zwyczajnie miły gest deweloperów. Okazuje się jednak, że może chodzić o coś więcej.

Warto pamiętać, że w tym momencie jest kilka zaszyfrowanych dodatkowo skinów i ogólnie przedmiotów kosmetycznych. Od początku tej aktualizacji podejrzewano, że mogą to być rzeczy związane z jakąś nieogłoszoną współpracą.

Fortnite x Pac-Man

Leakerzy dotarli do informacji o oficjalnej stronie, która mówi o rozpoczęciu współpracy 2 czerwca. Bardzo możliwe więc, że za kilka dni zobaczymy współpracę z jakimiś skinami albo przynajmniej kilkoma motywowanymi przedmiotami kosmetycznymi.

Co ciekawe, wszyscy chyba przegapili zapowiedź Donalda Mustarda. Jego zdjęcia, wpisy, filmiki zawsze są tak szczegółowo analizowane, a tutaj nikt nie wpadł na to, że mogło chodzić o współpracę.

Teraz już tylko trzeba czekać. Na pewno jest to ciekawy kierunek, interesujący motyw i pomysł – współpraca jest na pewno w jakiś sposób nietypowa. Pac-Man to przecież kultowa produkcja, która nie potrzebuje rozgłosu.