w

Tfue wyjaśnia, dlaczego nie gra już w Fortnite mimo tego, że oglądalność streamera spada

Tfue nie gra aktywnie w Fortnite już od jakiegoś czasu.


Tfue jest jednym z najpopularniejszych streamerów, który wybił się bardzo mocno na transmistowniu swojej gry w Fortnite. Po 4 latach streamer czuje jednak spore zmęczenie i mimo tego, że jego popularność spada, woli grać w inne tytuły, niż produkcja Epic Games.

Oglądalność Tfue na Twitch została mocno nadszarpnięta. Kiedyś jego streamy oglądało 40-100 tysięcy osób, dzisiaj liczba widzów nie przekracza 20 tysięcy.

OGLĄDALNOŚĆ TFUE NA TWITCH

Dlaczego Tfue nie gra już w Fortnite?

Tfue podczas jednego ze swoich streamów z Call of Duty wyjaśnił, że Fortnite po prostu go zmęczyło i jest w tym momencie “śmietnikiem”. Przypomnijmy, że Turner wielokrotnie narzekał na decyzje Epic Games i na to, w jakim kierunku zmierza jego ulubione Battle Royale.

“Musicie zrozumieć, że większość dzieciaków grających w Fortnite nie grało, gdy ja grałem. Grałem w to od momentu wyjścia. Nie da się grać w coś przez lata. Dla mnie 2-3 lata to już maksimum. Nie d się grać w coś 5 lat”

Wydaje się, że dla Tfue i całego Fortnite decyzja o odejściu była prawidłowa. W społeczności i wśród widzów streamera jest mniej toksyczności i mniej narzekania na Epic Games. Pytanie, czy Turner nie zmieni swojego zdania, gdy będzie go oglądało jeszcze mniej osób.