w

To najrzadszy przedmiot w 8 sezonie Fortnite. Szansa na jego zdobycie to 1 do 10 000

Fanpage Grupa

W 8 sezonie Fortnite występuje pewien bardzo specyficzny przedmiot, o którym większość graczy nie wie.


Ten sezon Fortnite skrywa wiele różnych tajemnic, mało osób wie, że w puli dostępnych broni jest jedna, która wypada w bardzo konkretnej sytuacji. Według nieoficjalnych informacji, szansa na jej zdobycie wynosi 1 do 10 000.

Oznacza to tyle, że z pewnością jest to nie tylko najrzadsza broń, ale także i cały przedmiot, jaki pojawił się w 8 sezonie Fortnite. Co to jest i jak to zdobyć?

Przedmiot z automatów

Nieoficjalnie mówi się, że broń ta wypada z automatów, natomiast w sieci można znaleźć także nagrania, na których leży ona po prostu na ziemi. Chodzi tutaj o strzelbę, znaną w angielskiej wersji jako “Exotic Double Barrel”.

Z pewnością wypada z automatów oznaczonych białym wykrzyknikiem. Szansa na pojawienie się tej strzelby jest jednak bardzo mała. Większość graczy jej nawet nie widziała.

Sprawę tę nagłośnił popularny youtuber “SypherPK”.

Trudno powiedzieć, czy rzeczywiście szansa na wydropienie strzelby wynosi 1 do 10 000 i skąd w ogóle się to wzięło, ale jest to tak przedstawiane. Żaden z leakerów tego nie kwestionuje, więc może faktycznie mowa tutaj o czymś naprawdę unikalnym.

Jeżeli spotkacie tę broń, to spokojnie możecie zrobić sobie screena, to coś rzadkiego, choć do końca nie wiadomo jak rzadkiego.