w

W Fortnite może się znaleźć więcej kosmicznych motywów. Epic nawiązało współpracę z NASA

Fanpage Grupa

Epic nawiązało oficjalną współpracę z NASA. Twórcy Fortnite mają zaprojektować różne scenariusze, jakie mogą się przytrafić astronautom, którzy wylądują na Marsie.


To praktycznie pewne, że Epic wykorzysta swoją nową współpracę w Fortnite. Deweloperzy bardzo często i chętnie tworzyli w Fortnite rzeczy ściśle powiązane z prowadzonymi przez siebie działaniami. Teraz oficjalnie Epic współpracuje z NASA, więc można się spodziewać bardzo ciekawych nowości.

Co ma wspólnego Epic i NASA? NASA uznało, że Epic jest w stanie stworzyć wirtualny świat, w którym odtworzone zostaną różne scenariusze tego, co może spotkać astronautów na Marsie.

Czyli kosmos wejdzie do Fortnite?

Piszą o tym największe media, a leakerzy już podłapują kosmiczny temat i trudno się dziwić.

@dailymail

Na pewno jest to jakiś trop, ale nie ma żadnych konkretnych informacji na temat ewentualnego udziału Fortnite w całym przedsięwzięciu. To jedynie teorie, które mogą, ale wcale nie muszą się spełnić.

W przeszłości różni artyści, jak “dahja”, tworzyli koncepty tego, jak mogłyby wyglądać księżycowe skiny. Niektóre propozycje były naprawdę dobre.

Kosmiczny klimat na pewno pasuje do Fortnite i mogłoby z tego wyjść coś ciekawego. O ile oczywiście deweloperzy się na to zdecydują.