w

W Fortnite znowu zacznie się szał na darmowe, miętówkowe przedmioty? Najnowsze przecieki

Fanpage Grupa

Leakerzy wskazują, że niedługo w Fortnite mogą się znaleźć miętówkowe skiny. Co o tym wiadomo?


Wszyscy gracze Fortnite na pewno doskonale kojarzą miętówkowe kilofy, które były do odebrania za darmo w ramach akcji promocyjnej organizowanej przez Epic przy współpracy z siecią sklepów Gamestop.

Ludzie potem płacili ogromne kwoty za konta, czy ogólnie za same kilofy. Te były oryginalnie dodawane do zakupów, a przynajmniej tak miało być. Każdy doskonale wie, jak to się skończyło.

Miętówkowe skiny?

Motyw miętówkowy wszystkim się spodobał, w efekcie czego powstało mnóstwo różnego rodzaju konceptów ze skinami “minty”. Teraz może się zacząć to spełniać.

Obecnie nie wiadomo jeszcze, czy skórki te będą darmowe, ale jest taka szansa. Możliwe, że znowu Epic zaangażuje do tego sklepy Gamestop, ale nie jest to nic potwierdzonego. Póki co wiadomo tyle, że w plikach przewinął się temat miętówkowych wersji znanych skórek – to gracze dorobili dalszą teorię.

Oczywiście dla Polaków oznacza to ponowną walkę o kody, kupowanie ich, mnóstwo scamów i konkursów, które nigdy się nie zakończyły. Gamestopu nie ma w Polsce, więc zdobycie kodów było i nadal będzie bardzo trudne.