w

W radiu w Fortnite leci Żabson i Borixon, polscy raperzy dołączyli do współpracy z Epic Games

Dzisiejsza aktualizacja w Fortnite jest szczególna dla Polaków. W grze można usłyszeć polskich raperów.


Dzisiejszy patch wprowadził wiele różnych nowości, z czego najważniejszymi są oczywiście samochody. Wraz z nimi wprowadzono zupełnie nową mechanikę, czyli radio.

W radiu są różne stacje, pomiędzy którymi gracze mogą się przełączać. Taki mały dodatek, na który raczej nikt by nie zwrócił większej uwagi.

Polacy w Fortnite

Wszyscy myśleli, że może kiedyś w Fortnite pojawią się Polacy za sprawą ikon Fortnite, czyli specjalnych skinów, jakie otrzymują znani infuencerzy pokroju Ninjy. Okazuje się jednak, że stało się to poprzez radio.

Jak czytamy w informacji prasowej:

“Dzisiejsza aktualizacja gry Fortnite wnosi znaczącą zmianę, która wprowadzi do gry samochody, a wraz z nimi radio Fortnite i postać DJ Bitboxxxa. Gracze będą mogli usłyszeć znanych polskich raperów – Borixona oraz Żabsona.”

Jeszcze nie wiadomo, czy stacja jest tylko w Polsce, natomiast z pierwszych informacji wynika, że nie. Gracze mający nawet angielską wersję słyszą niekiedy polskie komunikaty – tego jeszcze nie potwierdziliśmy.

Póki co samochody są oceniane jako bardzo dobry dodatek, który faktycznie zmienia zupełnie sposób gry. Przypomnijmy, że minęło już ponad pół sezonu, także niedługo powinny się zaczynać jakieś specjalne, dodatkowe eventy.