w

Według Tfue w Fortnite nie powinno być snajperek!

Są za łatwe w użyciu, za losowe.


Tfue na streamie wypowiedział się odnośnie wszystkich snajperek, jakie znajdują się w Fortnite. Według streamera, są to niezbalansowane bronie, które nie powinny znaleźć się w grze.

Fortnite bez snajperek?

Wiele osób uważa, że profesjonalni gracze ostatnio mocno przesadzają. Wyrzuciliby wszystko z Fortnite, zostawili chyba tylko jedną, może dwie bronie. Tfue raczej się tym nie przejmuje i mocno krytykuje snajperki.

Według niego są to zbyt losowe bronie.

Sniping to wszystko szczęście, koleś. Dlatego nie snajpuję – to nie wymaga żadnych umiejętności. Nienawidzę snajperek, myślę, że powinni usunąć je wszystkie. Dosłownie moich śmierci to po prostu snajperzy, jakiś bot trafia nagle headshota.

Potem trochę się zreflektował. Wiele osób zarzuciło mu, że bez sensu narzeka na rzeczy, które dla Fortnite są ważne. Ostatecznie Tfue się poprawił i powiedział, że owszem, to ważna część gry, ale nie na profesjonalnym poziomie.

Czyli streamer narzeka, że często dostaje headshota od losowej osoby, która miała mocnego farta, ale jednocześnie mówi, że przeszkadza to na profesjonalnym poziomie. Ostatecznie dalej podtrzymuje, że Fortnite nic by nie stracił, gdyby usunięto snajperki.

Co Wy na to?

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite