w

Wiadomo już, co znajduje się na statku w Fortnite? Przecieki mówiły o tym, co wyjdzie z “innego wymiaru”

Fanpage Grupa

Leakerzy coraz częściej przywołują pewną teorię, która zgadza się z przeciekami i wczorajszym zwiastunem od Epic.


Ze wczorajszego zwiastuna Fortnite dowiedzieliśmy się, że na statku jest coś, o czym nie wie sama Slone. Informacja ta jest bardzo ciekawa, w szczególności w odniesieniu do przecieków, jakie pojawiły się jeszcze w lipcu.

Przypomnijmy, że wówczas wyciekło kilka rzeczy, w tym także motyw “Sideways”, czyli innego wymiaru – to zostało potem potwierdzone przez Epic. W tamtych przeciekach było coś jeszcze, co może podpowiadać, o co chodzi z tym niebezpiecznym czymś, co znajduje się na statku.

Co takiego jest na statku?

Shiina przypomina na Twitterze, że mowa była nie tylko o innym wymiarze, ale także nowych potworach. I choć początkowo wydawało się, że jest to bardziej temat na Halloween, to teraz takiej pewności nie ma.

Jak czytamy:

W 8 sezonie możemy zobaczyć wielkie potwory, na których da się jeździć (…) Mówił, że potwory wydostaną się z innego wymiaru do normalnego świata (…)

Faktycznie “Sideways” zostało potwierdzone, więc i potwory wydają się prawdopodobne. Dalej Happy Powet mówi, że w sumie we wczorajszej zapowiedzi może chodzić właśnie o potwory.

Czy tak jest? Trudno powiedzieć, ale motyw potworów zapewne faktycznie się pojawi. Epic samo go zapowiadało w klasycznym dla siebie stylu.

Teraz wystarczy tylko poczekać i to stosunkowo niedługo. Cała ta sprawa rozwiąże się już jutro podczas eventu.