w

Wiadomo, o której godzinie rozpocznie się przerwa techniczna z 4 sezon Fortnite. Będzie wcześniej

Fanpage Grupa

Epic samo ujawniło dokładną datę i godzinę rozpoczęcia się przerwy technicznej, która wprowadzi do Fortnite 4 sezon.


4 sezon rozpocznie się oficjalnie 18 września, co do tego nie ma już żadnych wątpliwości. Epic w swoim specjalnym komunikacie informuje o tym, co warto jeszcze zrobić podczas tego sezonu. W punktach wymieniono najważniejsze zdaniem deweloperów rzeczy:

Odblokujcie pozostałe nagrody karnetu bojowego: wszelkie niewykorzystane Gwiazdki Bojowe zostaną automatycznie zamienione na pierwszą dostępną nagrodę, ale jeśli mieliście na oku jakiś przedmiot, nie zapomnijcie go zgarnąć!

Zbierzcie i ukończcie swoje style Klika: posiadaczy karnetów bojowych zachęcamy do sprawdzenia konfigurowalnego Klika i upewnienia się, że zgarnęli wszystkie ręce, nogi, głowy i korpusy, których poszukiwali. Żetony Klika umożliwiające ich odblokowanie są rozsiane po całej Wyspie, ale znikną po zakończeniu sezonu Luziku.

Rozwiążcie łamigłówkę, by odblokować Indianę Jonesa: Indiana ma własny zestaw zadań do ukończenia w ramach karnetu bojowego w celu odblokowania jego stroju i akcesoriów. Jeśli nie przemierzyliście jeszcze tajemniczych Zawiłych Świątyń, najwyższy czas to zrobić!

Zbierzcie nagrody z Pakietu Zadań Awansu Fantazmata: jeśli w tym sezonie zgarnęliście Pakiet Zadań Awansu Fantazmata, zostało tylko kilka dni na zgarnięcie wszystkich Żetonów Awansu ukrytych na Wyspie i odblokowanie alternatywnego stylu Fantazmata z hełmem oraz innych nagród. Sprawdźcie stronę zadań, na której znajdziecie wskazówki na temat tego, gdzie są ukryte!

O której godzinie start 4 sezonu?

Ogólnie nie da się powiedzieć, o której ruszy 4 sezon. Wszystko zależy bowiem od długości przerwy technicznej. Może ona trwać kilka godzin, a nawet zająć i pół dnia. Warto natomiast wiedzieć, że przerwa rozpocznie się o godzinie 8:00, a nie o 10:00, jak to ma miejsce w przypadku zdecydowanej większości aktualizacji.

Jest to oficjalna wiadomość, więc jeżeli cokolwiek się zmieni, to będzie to wynikało już tylko z ewentualnej pomyłki lub po prostu winy Epic. Czego się można spodziewać? Oczywiście masy przecieków, zwiastunów etc.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Fortnite