w

Wizualizacja zmian szafki w Fortnite, w której można ustawiać własne zestawy

W Fortnite jest kilka rzeczy, które mogłyby zostać zmienione. Od wielu miesięcy mówi się o zestawach przedmiotów, jakie gracze mogliby sami ustawiać.


Na przestrzeni tych kilkunastu miesięcy Fortnite bardzo się zmieniło. Epic Games wprowadzało co jakiś czas poprawki także do interfejsu. Dzisiaj praktycznie nie przypomina tego, co znamy z pierwszego sezonu.

Gracze proszą od dłuższego czasu o jeszcze jedną funkcję w menu – możliwość ustawiania własnych zestawów przedmiotów. Teraz powstała nawet wizualizacja.

Własne zestawy przedmiotów w Fortnite

Za projekt odpowiedzialny jest jeden z użytkowników Reddita. Pokazał on, jak w prosty sposób spełnić prośby graczy o własne zestawy. W sumie otrzymalibyśmy możliwość zapisywania stworzonych przez nas połączeń plecaka, skina, kilofa etc.

Z drugiej konept pokazuje, jak mogłaby działać zmiana wyglądu postaci – to już wydaje się mniej realne, ale nadal ciekawe.

I made a Fortnite Locker V2 design with extra functions such as ‘Presets’, ‘Themes’ and ‘appearances’. [UI Concept] from FortNiteBR

Epic Games często spełnia tego typu prośby graczy. Bardzo prawdopodobne, że również pokazane przez AltorWesterhof opcje wejdą w którymś momencie do gry. Wygląda to przejrzyście i wydaje się naturalnym elementem rozwoju Fortnite.