w

Wpadka sklepu z komiksami zdradza, że Midas powróci do fabuły Fortnite w 4 sezonie

Gracze Fortnite dotarli do informacji o tym, że Midas jeszcze pojawi się w Fortnite.


To, że Midas przeżył, wiadomo już od jakiegoś czasu. Epic do tej pory w żaden sposób nie dało jednak znać, że jeszcze kiedyś go zobaczymy. Nowa okładka nadchodzącego komiksu zdradza, że można się spodziewać powrotu złotego wątku.

Komiks jest niesamowicie zakopany w Internecie i w tym momencie widnieje praktycznie tylko i wyłącznie na dwóch stronach do składania zamówień.

Co zdradza okładka komiksu?

Wiemy, że data premiery przewidziana jest na 21 października. To mniej więcej wtedy prawdopodobnie w Fortnite zacznie się coś dziać – choć nie jest to jakoś bardzo potwierdzone. Nowy komiks może być zupełnie osobną historią, niezwiązaną z obecnymi wydarzeniami w grze.

To jednak bardzo pesymistyczna wizja, w końcu mamy tutaj Midasa i postacie Marvela. Mało prawdopodobne, by to nic nie znaczyło.

Koniec sezonu przewidziany jest dopiero na końcówkę listopada, więc nie ma mowy, że w jakiś sposób to się łączy. Nie ma tutaj też nic o Galactusie, więc wątpliwe, by była to jakaś zapowiedź nadchodzącego eventu.

Co ciekawe, gracze prawdopodobnie mieli nie zobaczyć tej okładki, bowiem w drugim sklepie ta jest kompletnie niedostępna. Takie wpadki zdarzają się co chwilę i raczej wpadkami nie są, natomiast tym razem wygląda to tak, jakby sklep był przekonany, że faktycznie nikt do tego nie dotrze.

Póki co trzeba obserwować aktualizacje i szukać złotych nawiązań.