w

Współprace, które mogą pojawić się w 3 rozdziale Fortnite. Beyonce, Lady Gaga, Katniss Everdeen

Fanpage Grupa

W 3 rozdziale Fortnite może pojawić się wiele ciekawych współprac, które zostały ujawnione przy okazji sporu sądowego pomiędzy Apple a Fortnite.


W 3 rozdziale praktycznie pewnymi współpracami są te ze Spidermanem i Matrixem. Warto jednak pamiętać, że już kilka miesięcy temu usłyszeliśmy o innych akcjach, jakie miały się odbyć, a które z różnych względów nie doszły do skutku.

Informacje te są potwierdzone, natomiast ich pojawienie się nie jest już takie pewne. Plany Epic mogły ulec zmianie, finalnie deweloperzy mogli po prostu nie dogadać się z którymś z podmiotów.

Jakich współprac można się spodziewać?

O ewentualnych współpracach pisze między innymi HYPEX:

To współprace, jakie pojawiły się w dokumentach Apple vs Epic, ale jeszcze się nie odbyły, prawdopodobnie wszystko na 3 rozdział.

W części przypadków są to prawdziwe osoby, jak Lady Gaga, Beyonce, a w innych mamy do czynienia z fikcyjnymi bohaterami filmów, jak przykładowo Katniss Everdeen, znaną z Hunger Games.

Ostatnio w Fortnite jest cała masa różnego rodzaju współprac. Praktycznie połowa skinów i innych przedmiotów kosmetycznych to takie, które wychodzą we współpracy z jakąś firmą, serialem czy osobą.