w

Wydarzenie Short Nite powraca do Fortnite. Epic zapowiada także zestaw Gildeguy

Fanpage Grupa

Short Nite to niezbyt huczne, ale jednak wydarzenie – na pewno kojarzycie wyświetlanie filmów na Królewskiej Imprezie.


Jak czytamy w oficjalnym komunikacie:

Short Nite powraca! Tym razem możecie dołączyć do swoich znajomych na Królewskiej Imprezie i obejrzeć serię animowanych krótkometrażówek od obiecujących twórców. Wśród filmów znajdziecie kolejny odcinek popularnej serii o Gildedguyu!

Wydarzenie rozpocznie się o 20:00 w piątek 23 lipca. Jeśli nie dacie rady pojawić się na otwarciu, pamiętajcie, że treści będziecie mogli oglądać do 20:00 25 lipca.

Skin Gildeguy w Fortnite

Najważniejszym punktem całego tego eventu jest nowy odcinek Gildeguy, w Polsce raczej mało kto będzie kojarzył ten motyw, ale chodzi o tę skórkę:

“Z okazji premiery odcinka Gildedguy Gets Up! podczas Short Nite 2 do walki na wyspie Fortnite dołącza Gildedguy. Ten specjalista od potyczek pojawi się w sklepie o godz. 2:00 23 lipca wraz z nowym plecakiem Peleryna Brejownika i kilofem Pakiet Siekacza Stellapen!”

Podczas najnowszego wydarzenia Short Nite obejrzycie najróżniejsze krótkometrażówki – komediowe, rytmiczne i pełne akcji. Zaplanowane są dwa odcinki z sagi o Gildedguyu, w tym światowa premiera nowego odcinka Gildedguy Gets Up! Pokaz filmów krótkometrażowych trwa łącznie około 40 minut i będzie powtarzany nieprzerwanie przez 48 godzin.