w

Zapowiedź kolejnego skina dla youtubera w Fortnite. Kiedy zostanie w pełni ujawniony?

Fanpage Grupa

Zgodnie z zapowiedziami, zaczyna się cała akcja związana z wypuszczaniem kolejnego skina z serii ikon Fortnite.


Epic już od jakiegoś czasu wprowadza do Fortnite przedmioty kosmetyczne nawiązujące do różnych popularnych osób. Swoje skórki otrzymali między innymi Ninja, Loserfruit czy nawet Marshmello. Teraz po wielu zapowiedziach w końcu coś zaczyna się dziać w temacie kolejnego takiego skina.

Nie jest on wielkim zaskoczeniem, bo większość już miała okazję dowiedzieć się o nim kilka tygodni temu. Skórkę otrzyma TheGrefg, hiszpański youtuber.

Zapowiedź skórki TheGrefg

Choć w Polsce nie zrobi to pewnie większego zamieszania, w Hiszpanii jak najbardziej. Youtuber ma bowiem ponad 15 milionów subskrypcji. Czy gra aktywnie w Fortnite? Jak najbardziej. Na jego kanale regularnie pojawiają się odcinki z produkcji Epic Games.

W mediach społecznościowych pojawiła się pierwsza zapowiedź skórki. Niestety nie pokazano pełnego wyglądu, a jedynie zarys skina. Ten ma być ujawniony już 11 stycznia.

Tym samym nie wiadomo, kiedy skin trafi do sklepu. Istnieje szansa, że najpierw będzie do zgarnięcia w jakimś turnieju lub zostanie przekazany największym twórcom Fortnite w ramach promocji, czyli dokładnie tak, jak było przy okazji skina Ninjy.