w

Zony bliski zawału podczas grania ze swoją dziewczyną w Fortnite. Wszyscy to znają

Fanpage Grupa

Każdy, kto próbował grać z dziewczyną, która nie za bardzo miała do czynienia z produkcjami innymi, niż chociażby Wiedźmin 3, doskonale będzie to kojarzył.


Dziewczyny coraz częściej grają w gry, co jest bardzo fajne. Początki bywają jednak naprawdę trudne. Każdy, kto miał dziewczynę grającą maksymalnie w takie Little Big Planet, wie, o czym mowa. I nie jest to nic złego, bardziej zabawnego.

Uczenie dziewczyn grania w gry, które jednak polegają na rywalizacji, bywa trudnym zadaniem. Na szczęście kobiety szybko łapią. W każdym razie te początki mogli zobaczyć widzowie Zonego, jednego z popularnych streamerów Twitch.

Próby grania z dziewczyną

Zony ostatnio wiele streamów organizuje ze swoją dziewczyną – widać, że para jest szczęśliwa, dobrze się dogaduje i ma podobny vibe. Ostatnio postanowili spróbować wspólnej gry w Fortnite. Wyszło to na tyle zabawnie, że konkretne zagrania mają na TikToku po kilkaset tysięcy wyświetleń.

Te najpopularniejsze klipy to (tylko ściszcie sobie telefony, ewentualnie słuchawki):

Oraz:

Zony ogólnie znacznie zwiększył ostatnio swoją oglądalność. Widać, że ma dobry okres w życiu i nie streamuje już, gdy zwyczajnie nie ma na ochoty.

Większość polskich streamerów zalicza spadki, tymczasem Zony ma jeden z lepszych miesięcy w tym roku, jeżeli chodzi o oglądalność.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite