w

Zwiastun 8 sezonu Fortnite ostrzega przed czymś, co znajduje się na statku

Fanpage Grupa

Zgodnie z przewidywaniami, gracze otrzymali pierwszy konkretny zwiastun 8 sezonu.


Można się było domyślać, że to dzisiaj zostanie udostępniony konkretny zwiastun 8 sezonu. Faktycznie, w mediach społecznościowych znalazła się wiadomość głosowa, która ostrzega przed czymś, co ma znajdować się na statku.

Jak słyszymy, nawet Slone nie ma wiedzy odnośnie tego, co to jest. Jednocześnie ma to być coś “najgorszego”. Czy wyspie grozi zagłada? Czy faktycznie to obcy wygrają?

Zwiastun 8 sezonu

Razem z tym zwiastunem udostępniono grafikę ujawniającą główne kolory S8.

Rzeczywiście może być tutaj mowa o czerwonym – choć póki co to bardziej domysły, niż fakty. Wracając do tego najważniejszego zwiastuna:

Hej, slyszałam, że planujesz uratować świat ze swoją koleżanką, Dr. Slone. Z jednej strony bardzo mi ulżyło, z drugiej… bardzo, bardzo się o ciebie boję.

Nie ufam Slone.

Po prostu uważaj na siebie, nie licz, że ona będzie to robić za ciebie. A, jeszcze coś. Na tym statku może być coś, o czym nie wie nawet Slone. Nie chcę siać paniki, szczególnie w twojej sytuacji, ale… Jakkolwiek wyobrażasz sobie najgorszą rzecz jaka kiedykolwiek istniała… [zakłócenia] To może być o wiele zbyt – [zakłócenia]

Czyli tak, nie wszyscy ufają Slone, fabuła robi się coraz ciekawsza – na statku znajduje się bowiem coś, o czym nawet Slone nie wie.