w

Zwiastun Fortnite został opóźniony. Co to oznacza dla graczy, czy jest się o co martwić?

Fanpage Grupa

Epic na pewno pracuje pod sporą presją. Zawsze pod koniec sezonu robi się gorąco.


Końcówka 2 rozdziału mija graczom raczej spokojnie. Dzieje się stosunkowo niewiele, można by było powiedzieć, że wręcz panuje ogólna nuda. Przynajmniej od tych kilkudziesięciu godzin. Ale jak przekazują leakerzy, wcale nie miało tak być.

Zaczęło się od współpracy Fortnite x Jordan, która z jakiegoś powodu wyszła dzień później, niż planowano. Leakerzy byli przekonani, że pojawi się 28 lub 29 listopada, tymczasem skórki zobaczyliśmy dopiero wczoraj.

Co więcej, dalej nie ma oficjalnej zapowiedzi tej współpracy, więc całość nadal funkcjonuje jedynie jako przeciek.

A to niejedyne opóźnienie

Nie mamy w zwyczaju pisać o zwiastunach zwiastunów, ale osoba odpowiedzialna za muzykę do zwiastuna Fortnite zapowiadała, że ten pojawi się 2 dni temu, ewentualnie wczoraj. Tymczasem Epic kompletnie niczego nie wypuściło.

Nie jest to nic niesamowitego, ale w połączeniu ze współpracą z marką Jordan trochę niepokoi społeczność. Współpraca nie została ogłoszona, a zwiastuna końca sezonu dalej nie ma. Autor utworu muzycznego wyjaśnił potem, że nie wie, kiedy dokładnie pojawi się pełny trailer.

Na ten moment nie ma żadnych poważnych obaw, jeżeli chodzi o datę eventu czy startu nowego sezonu. Zwiastun może pojawić się tak samo za kilka godzin, jak i dopiero w piątek, dzień przed wydarzeniem.