w

Blizzard zapowiedział zupełnie nową grę survivalową. Będzie dostępna na PC i konsole

Blizzard potwierdził, że tworzy zupełnie nowe uniwersum, oparte o grę typu survival.


Ogłoszenia widniały w powietrzu. Wszystkie kropki łączyły się, dając wrażenie, że faktycznie w niedługim czasie coś zostanie ogłoszone. Nadal jest szansa na nowe informacje o Overwatch 2, czy innych produkcjach Blizzarda, ale pierwsze skrzypce gra dzisiaj zupełnie inne ogłoszenie.

Blizzard potwierdził prace nad nową grą. Tego oczywiście można się było spodziewać, natomiast po raz pierwszy ujawniono jakieś konkretne informacje.

Blizzard tworzy grę surviwalową

Najważniejszy jest wstępny opis. Mowa tutaj o grze surviwalowej, która będzie dostępna tak samo na PC, jak i na konsole. Po drugie wiadomo, że to zupełnie nowa produkcja z nowym światem.

Blizzard szykuje się na kolejną przygodę. Ruszamy w podróż do zupełnie nieznanego uniwersum, w którym osadzona jest nasza nowa gra survivalowa na PC i konsole. To miejsce pełne bohaterów do poznania, historii do opowiedzenia i przygód do przeżycia – ogromna kraina możliwości, czekająca na odkrycie.

Każda historia potrzebuje kogoś, kto ją opowie. A każdy świat potrzebuje budowniczych. Co, jeśli to moglibyście być wy?

Od trzydziestu lat Blizzard tworzy uniwersa dla milionów graczy na całym świecie. Wymaga to zróżnicowanego zespołu twórców, którzy chętnie zabierają głos, sami słuchają i zostają wysłuchani. Taka jest nasza misja.

Lubicie gry z gatunku survival? Chcecie dołączyć do zgranego zespołu doświadczonych twórców na wczesnym etapie projektowania nowego uniwersum… i pomóc napisać kolejny rozdział w historii Blizzarda?

Zapraszamy was do udziału w przygodzie. Odpowiecie na wezwanie?

Póki co Blizzard poszukuje chętnych do gry, a o całym projekcie więcej zapewne dowiemy się w nadchodzących dniach.