w

Bully 2 coraz bliżej? Przecieki o dacie premiery, plotki i wszystko, co wiadomo o drugiej części

W ostatnim czasie coraz częściej mówi się o możliwej kontynuacji Bully. Taka rzeczywiście może nadejść?


Bully to produkcja, która została opublikowana w 2006 roku i od tego czasu tytuł zestarzał się do tego stopnia, że został niemalże zapomniany. Mimo to, przez te wszystkie lata Rockstar Games nie zaprzeczył, iż kiedykolwiek wydana zostanie kontynuacja. Bully 2 jest coraz bardziej możliwe, co sugerują liczne plotki oraz domniemane przecieki na ten temat.

Wszystko, co wiadomo na temat Bully 2

Data premiery

W chwili obecnej Bully 2 nie zostało oficjalnie zapowiedziane przez deweloperów, zatem trudno określić konkretną datę premiery produkcji. Tom Henderson wspominał, że część osób widziało grywalną wersję tej gry, a co więcej miała ona zostać pokazana podczas wydarzenia Game Awards w 2021 roku, jednak nic takiego się nie pojawiło.

Rockstar samo wspominało Bully?

Spora część plotek na temat Bully 2 powstała przede wszystkim przez samo Rockstar Games. Deweloperzy opublikowali w swoich mediach społecznościowych zaszyfrowane zdanie “Bullying the weak”. Według niektórych graczy była to pewnego rodzaju zapowiedź kontynuacji gry z 2006 roku.

Plotki podsyciły również czapki z daszkiem Bullworth Academy, które pojawiały się w sklepie internetowym deweloperów w 2019 roku. Ich wygląd natychmiast został powiązany z sequelem Bully.

Co wiadomo na temat samej gry?

Trudno o informacje na temat samego świata przedstawionego w Bully 2. Jeśli Jimmy miałby być głównym bohaterem również w sequelu, to czas akcji musiałby się toczyć w 2000 roku. Większe prawdopodobieństwo, że Rockstar będzie wolało stworzyć zupełnie nową postać i świat zostałby osadzony w bieżących latach. Dzięki temu cała oprawa gry mogłaby być bardziej nowoczesna.

Póki co, nie ma więcej informacji na ten temat, lecz jeśli takowe się pojawią, to z pewnością poinformujemy o tym w naszym serwisie.