w

Bully 2 w drodze? Spekulacje pojawiły się po wycieku daty premiery GTA 6

Społeczność Rockstar Games chce kontynuacji Bully 2. To po przecieku, według którego GTA 6 pojawi się 2025 roku.


Wiadomość o tym, że Grand Theft Auto 6 zostanie wydane dopiero za cztery lata, poruszyła fanów. Społeczność chce, aby Rockstar Games ogłosiło kontynuację ich niesławnego tytułu – Bully.

Tytuł ten został wydany w 2006 roku i po tym żadna wiadomość na temat tej produkcji nie została opublikowana. Część fanów uważa, że “Szóstka” wyjdzie tak późno właśnie ze względu na drugie wydanie Bully w drodze.

Zapotrzebowanie na kontynuację Bully wydaje się być coraz większe

Społeczność ewidentnie chce jakichś informacji dotyczących sequelu Bully, co można zobaczyć chociażby w mediach społecznościowych. Nawet znana zapaśniczka WWE, Mia Yim, podkreśliła zapotrzebowanie na ten tytuł na swoim profilu:

Jeden z wycieków w grudniu sugerował, że deweloperzy zrezygnowali z pracy nad Bully 2, aby skupić swoją pracę na Grand Theft Auto 6. W związku z tym po informacji, że “Szóstka” ma pojawić się dopiero w 2025 roku, gracze pragną zobaczyć jakąkolwiek informację na temat kontynuacji tytułu z 2006 roku.

Trudno powiedzieć, czy Rockstar Games rzeczywiście planuje “odkurzyć” starą produkcję. Mimo to bardzo możliwe, że prośby społeczności oraz jej chęci co do zagrania w ten tytuł mogą zmotywować programistów.