w

Czego możemy spodziewać w nowej grze Forza 8? Data premiery, samochody i więcej

Xbox

Xbox Games Showcase już niedługo, czego możemy się spodziewać w zapowiedzi Forza 8?


Jedna z najpopularniejszych serii wyścigów samochodowych od Microsoftu niedługo powinna doczekać się nowej odsłony. Wiemy, że temat będzie poruszany na Xbox Games Showcase, które odbędzie się już 23 lipca. Czego możemy się wtedy spodziewać?

Zwiastun i data premiery

Microsoft słynie ze świetnych trailerów, które okraszoną dobrą muzyką potrafią przenieść gracza w świat gry, tak aby ten poczuł się jak na torze. Prawdopodobnie pierwszy film zobaczymy już za dwa dni.

Dodatkowo tak jak zazwyczaj to bywa podczas tego typu eventów, graczom wyczekującym tytułu powinna zostać zdradzona data premiery. Dotychczasowe wersje były wydawane we wrześniu lub na początku października, jednak wiemy, że Xbox Series X będzie miał premierę pod koniec roku. Sugerując się tym, możemy domyślać się, iż Forza 8 ujrzy światło dziennie dopiero na początku 2021 roku.

Nowe samochody i lepsza grafika

Pomimo tego, iż w poprzedniej Forzie użytkownicy mieli do wyboru ogromną ilość przeróżnych samochodów, w nowej wersji prawdopodobnie będzie ich jeszcze więcej. Mowa tu o wyprodukowanych na przestrzeni kilku poprzednich lat nowych modelach od wielu producentów.

W związku z tym, iż Forza 8 ma być tworzona pod nową generację konsoli, grafika w niej umieszczona powinna być bardzo realna. Jak wiadomo, nowa konsola, to większa wydajność i lepsze osiągi. Bez wątpienia wyżej wymienione punkty powinny znaleźć się w grze, teraz pozostaje nam czekać na zwiastun i informacje od twórców.

DołączObserwuj
Więcej z Gaming