w

Czy Diablo Immortal pójdzie na telefonie, gdy nie spełnia wymagań, a gry nie ma w Google Play

Diablo Immortal rozpoczęło swoje testy, w efekcie czego niektórzy mogą już grać w tę bardzo kontrowersyjną, mobilną produkcję.


Diablo Immortal od wczoraj jest dostępne dla małej grupy osób. Standardowo Blizzard idzie ścieżką wielu innych deweloperów i ogranicza możliwość pobrania gry tylko do osób mieszkających w Australii. Oczywiście „system” można oszukać poprzez zmianę regionu i VPN.

Wiele osób martwi się jednak, że nie ma Diablo Immortal w sklepie Google Play, i iOS. Czy to cokolwiek oznacza i czy warto się martwić

Wymagania Diablo Immortal, a brak gry w sklepie

Jest kilka różnych scenariuszy odnośnie tego, jak Diablo Immortal będzie się wyświetlać i czy w ogóle. Pierwszy to taki, gracz zobaczy zielony przycisk „Zainstaluj”. To oznacza, że gracz może już pobierać i rozpoczynać swoją przygodę.

Druga możliwość do zupełny brak gry, albo komunikat o tym, że nie jest ona kompatybilna z urządzeniem. Czy na tym etapie warto się tym przejmować? Zdecydowanie nie.

Z oficjalnych komunikatów wynika, że minimalne wymagania zostały dostosowane do tego, by osoby testujące Immortal miały jak najlepsze doświadczenia z grą. Oznacza to tyle, że w miarę rozwoju Diablo Immortal, wymagania będą się zmieniać, a ilość urządzeń zdolnych obsłużyć mobilną produkcję Blizzarda zacznie rosnąć.

Diablo Immortal jest dostępne w tym momencie dla Australii, natomiast wybrane osoby otrzymały dostęp także w innych krajach, w tym w Polsce. Czy alfa wywołała jakieś znaczne poruszenie? Raczej nie, maksymalna widownia na Twitchu nie przekroczyła 10 tysięcy osób.

DołączObserwuj
Więcej z Gaming