w

Dead by Daylight za darmo na Epic Store. Od kiedy, jak pobrać, wszystko co trzeba wiedzieć

Przecieki od leakerów tym razem okazały się prawdziwe. Dead by Deadlight rzeczywiście stanie się darmowe.


Epic kontynuuje rozdawanie gier za darmo. Większość z nich nie porywa, ale niektóre faktycznie mogą zainteresować. Ostatnio dostępny był chociażby The Hunter, w którego gra naprawdę sporo osób.

Teraz pojawiła się informacja o tym, że w Epic Store będzie można za darmo pobrać Day by Daylight, produkcję, która ma już swoje lata, ale nadal potrafi pozytywnie zaskoczyć. Normalnie trzeba za nią zapłacić około 70 złotych, przynajmniej na Steamie.

Jak pobrać Day by Daylight?

Pobranie Day by Daylight nie jest jakieś niesamowicie skomplikowane. Oczywiście należy stworzyć konto na Epic Store, a następnie pobrać klienta. Po uruchomieniu wystarczy przejść do sekcji Free2Play. Tam już teraz możecie pobrać wspominane The Hunter.

SuperMemYT

Promocja na Day by Daylight zaczyna się 2 grudnia i potrwa do 9 grudnia. Można się spodziewać, że po starcie promocji serwery nieco przysiądą, ale jeszcze 2 grudnia powinniście normalnie wszystko pobrać.

Warto wspomnieć, że nawet darmowa gra jest w Epic Store traktowana jako zakup. Oznacza to tyle, że będziecie musieli kupić Day by Daylight, co prawda za 0zł, ale i tak na Wasz mail przyjdzie potwierdzenie przeprowadzenia transakcji. Nie jest to nic strasznego, ale niektórzy mogą się nieźle zdziwić.