w

Destiny 2 ogłasza duże opóźnienia dla czwartego roku z rozszerzeniem „Beyond Light”

Czwarty rok wraz z rozszerniem Beyond Light nadejdzie o wiele później, niż zakładali deweloperzy Destiny 2.


Deweloperzy na swoim blogu we wpisie z 16 lipca poinformowali, iż czwarty rok wraz z rozszerzeniem Beyond Light będzie znacząco opóźniony, bo do 10 listopada. Powodem takiej sytuacji mają być liczne problemy z Beyond Light, gdyż wraz z nim ma nadejść mnóstwo zmian, a między innymi nowy typ obrażeń do serii.

Co wiemy na temat nadchodzącego Beyond Light?

David Dague, menedżer społeczności Destiny 2 powiedział:

Jak zawsze, naszym celem jest stworzenie najfajniejszego i najbardziej rozrywkowego rozszerzenia, jakie możemy zrobić dla naszych fanów. W tym celu robimy wszystko, co najlepsze dla gry i przesuwamy datę premiery.

Ostatnie kilka miesięcy było wyzwaniem. Nauczyliśmy się tworzyć razem w nowy sposób, pracując niezależnie od siebie. Pomimo tych przeszkód nadal dążymy do tego samego poziomu jakości, jakiego oczekują nasi fani.

W związku z tym opóźnieniem obecny sezon Destiny 2, czyli Sezon Przylotów, zostanie przedłużony. Deweloperzy już niebawem ujawnią konkretne informacje na temat dodatkowych treści.

Póki co niewiele wiemy na temat nadchodzącego sezonu. Bungie obiecał, iż Beyond Light przeniesie graczy Destiny 2 w „nową erę”.

DołączObserwuj
Więcej z Gaming